Published On: 16 Tetor, 2016

E tmerrshme: Ja çfarë uji pijmë ne, rezultatet e eksperimentit do ju lënë pa fjalë (Video)

Një qytetar nga Gjilani ka vendosur ta testojë nivelin e pastërtisë së ujit të pijshëm nga ujësjellësi.

Ky qytetar ka bërë një analizë të ujit nga ujësjellësi dhe ujit të blerë, duke përdorur elektrolizerin.

Gjatë këtij eksperimenti qytetari në anën e majtë e ka vendosur gotën me ujë të ujësjellësit dhe në anën e djathtë atë të ujit të blerë në shishe. Rezultatin që do ta shihni në fund të videos do të ju lë pa fjalë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...