Published On: 11 Prill, 2016

E tmerrshme: Hoxha -Hero i Jugosllavisë dhe Rankoviçi i Shqipërisë!

Çezar Ndreu
Dy Kasapët e Racës Shqiptare
Enver Hoxha
Dhe
Aleksander Rankoviç
Njëri shqiptar e tjetri jugosllav!
Të dy kanë tituj heronjsh
Hoxha në Serbi dhe Rankoviçi në Shqipëri
Shteti shqiptar akoma e ka Aleksander Rankoviçin se hero për shqiptarët
Kur shteti shqiptaro-serb ka për t’ia heq Dekoratën Katilit Aleksandër Rankoviç?
U bën 25 vjet post komuniste?
Apo akoma fijet nga Beogradi janë të forta!
SHQIPTARI.EU

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...