Published On: 9 Tetor, 2016

E sulmuan në taksi dhe ia morën 800 euro

Një person i komunës së Podujevës dje është sulmuar nga dy persona të tjerë, me ç’rast i kanë grabitur 800 euro.

“Në fshatin Shakovicë të Podujevës, të premtne rreth orës 19:30, një person ka raportuar se derisa ishte në një veturë TAX-i, një i dyshuar në bashkëveprim me dy të dyshuar tjerë duke e sulmuar fizikisht i kanë grabitur një shumë parash prej 800 euro. Të njëjtit e kanë nxjerr nga vetura viktimën dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Lidhur me rastin të shtunën është arrestuar një i dyshuar dhe pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin policor.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...