Published On: 7 Gusht, 2017

E rëndë në Durrës, serbi shtyp me makinë gruan me fëmijën e saj të mitur

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Durrësit.

Një shtetas serb ka shtypur me makinë një grua dhe fëmijën e saj të mitur i cili në momentin e përplasjes ishte në karrocën e tij.

Aksidenti i rëndë ka ndodhur në qendër të qytetit. Fatmirësisht nëna dhe fëmija i saj (një djalë 6 vjeç) janë jashtë rrezikut për jetën. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka mundur të arrestojë shtetasin serb, i cili kishte ardhur nga Vlora në Durrës.

Aktualisht nëna dhe fëmija janë në spital.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...