Kronike

E rende/ 17-vjecarja i jep fund jetës, ishte bijë e dy prindërve të divorcuar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e së shtunës në Uragji të Pukës, ku një vajzë 17-vjecare e identifikuar si Diana K. i ka dhënë fund jetës duke u varur me litar.

Sipas të dhënave të para, mësohet se 17-vjecarja vuante nga depresioni dhe ishte bijë e dy prindërve të divorcuar. Ajo jetonte me babain, njerkën motrat dhe gjyshërit. Policia po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve që e cuan të renë në këtë vendim.

Rasti i Dianëës vjen si një ngjarje e prirë nga disa vetëvrasje të tjera të ndodhur në vend brenda një harku shumë të shkurtër kohor.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *