Published On: 23 Prill, 2016

E çuditshme, bie borë në Suedi!

Pjesa veriore e Europës është befasuar nga bora. Në Suedi, po ashtu edhe në Finlandë si duket dimri nuk ka përfunduar akoma. Atje edhe pse data shënon 23 prill, bora ka filluar të bjerë.
Një fotografi e postuar nga Kushtrim Tërnava, shihet se në qytetin e Nyrbo është duke rënë borë.

“Dimër n’verë”- ka shkruar fotografi Tërnava në foton e postuar në Facebook.

bore_1461429139-2920063
Kujtojmë që para dy viteve edhe në Kosovë ishte një mot i ngjashëm. Në mes të prillit kishte rënë borë dhe temperaturat shënonin minus gradë
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...