Published On: 2 Prill, 2016

E pranon kreu i Kishës Ortodokse Malazeze: Muhamedi është i dërguari i Allahut (Video)

Kreu i Kishës Ortodokse Malazeze, mitropoliti Mihailo ka dhënë një deklaratë interesante në intervistën për “Face TV”.

Pos komenteve pozitive ndaj Allahut dhe Muhammedit a.s., ai ka dhënë mjaft këshilla dhe informacione interesante për fenë muslimane, transmeton “Tetova1”.

Ai ka deklaruar se “Allahu është Një, Atij i lutemi dhe prej tij ndihmë kërkojmë, dhe se askush nuk mund ta mohojë faktin që Muhammedi është i dërguari i Tij”.

 Ndiqeni videon me deklaratën e Mitropolitit Mihailo në gjuhën malazeze:

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Ma lop se muhameti eshte kjo gjooooo thotë:

    Eee po ky eshte shkenctar i madh ky edhe e ka pa zotin….bile edhe ka f
    Gjasa qe e ka kapperkoqe …….qgar shimpnze me u citue c.c.c.c.c.c.c.c.c

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...