Published On: 19 Prill, 2016

E pranon këngëtarja: Tre muaj e kisha burrë Sabri Fejzullahun! (Foto)

Këngëtarja Rozana Radi po merr pjesë në spektaklin televiziv “Your Face Sound Familiar” në Tv Klan.

Sonte, Radi ka interpretuar këngëtaren e famshme Edith Piaf, ku dhe ishte më e vlerësuara në mesin e kolegeve të saj, transmeton Indeksonline.

Është këngëtarja Angjela Peristeli ajo që javën e ardhshme do të interpretojë ndonjë këngë të këngëtarit të mirënjohur Sabri Fejzullahu.

 E kur është përmendur Fejzullahu, Rozana ka reagur duke thënë: “Sabrianon e kam pasur burrë për 3 muaj, të tregojë unë për të”, ka thënë ajo duke iu referuar kohës sa ishin pjesëmarrës në “Dance with me Albania”.
royana
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...