Published On: 11 Mars, 2016

E përqeshën për trupin e saj, tani ajo ka 50,000 fansa (Foto)

  • Një femër, të cilën e përqeshnin të tjerët sa herë që veshte rroba të verës, ka bërë transformimin e saj jetësor, duke fituar kështu 50,000 fansa në internet.

Blogerja e fitnesit, Sophie Aris nga Mançesteri, thotë se pesha e saj e mëparshme e bënte atë të ndjehej si një “top i rrumbullakët”.

E vendosur që ta ndryshojë formën e trupit të saj, 28-vjeçarja arriti që duke ngritur pesha të transformojë fizikun e saj, transmeton Gazeta Express.

Tani ajo ka një pamje krejt tjetër nga që e kishte më parë – dhe madje ka fituar 50,000 fansa në internet, të cilët ia pëlqejnë fotografitë asaj.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...