Published On: 15 Gusht, 2017

E pazakontë: Sali Berisha denoncon vjedhjen e celularit

Ish kryeministri Sali Berisha, vijon të denoncojë përmes qytetarëve dixhitalë raste të ndryshme të shqetësimeve që ata kanë, madje shpesh edhe skandale të përmasave të mëdha.

Por këtë herë denoncimi është paksa i pazakontë, pasi një shqiptar nga Maqedonia me pushime në Sarandë, denoncon te Berisha humbjen e telefonit të markës Samsung S8, ngjarje për të cilën ish kryeministri akuzon policinë e qytetit bregdetar për mosveprim.

Denoncimi tepër personal i pushuesit dixhital te Berisha:

Çunat e krimit fshehin krimin!

Lexoni mesazhin e pushuesit dixhital ne Sarande. sb

“Ju shkruaj per nje rast qe po ndodh ne Sarande.Kusheririt tim ia kane mare celulari e llojit Samsung Galaxu S8, ne sarande.Po sa ka zbritur nga taxia ka verejtur qe nuk eka dhe ka vrapuar pas taxis e cila nuk eshte ndalur me.Djali u nis ne polici duke dhene deklaraten dhe duke ju dhene kodin EMEI permes te cilit gjendet shume shpejt vendodhja e celularit edhe nese ai eshte i shymbur (ndalur). Gati 3dite asnje levizje nga policia edhe pse ne kemi gjete lokacionin e celularit por polici nuk po vepron.Nuk dime.kujt ti drejtohemi… Me respekt per ju pushues nga Tetova-Maqedoni.”

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...