Published On: 21 Shkurt, 2016

E papranueshme që Rama i quajti shqiptarët budallenj dhe dele

“Simptoma te renda crregullimi vijne nga sallat e mbushura me force me duatrokites qe merren me autobuza dhe kercenohen me vendin e punes. Perbuzes i njohur i qytetareve te vet, sot i cekuilibruari tha se ai qe nuk e voton me eshte ose dele ose budalla. Po cili eshte ai shqiptar qe ka sot nje arsye te vetme per te votuar Edi Ramen, pos rrethit te ngushte te hajduteve te tij. Ben mire te esellohesh e te kuptosh se qytetaret mezi po presin diten e votes te lajne duart me ty. As si coban ne surrel nuk per te gjetur dele”, shkruan Basha.​

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Koco thotë:

    Ky nuk mundet te jete vetem se nje Lolo ne krye te opozites , Ky eshte politik beres “Rakitik ” pa shtylle kurizore , ky eshte nje hipokrit i cili ben pjese ne familjen e Zvaranikeve , ne se mundet ta shprehesha ne menyre Artistike denjesisht me nje Kenge per tek Al Pazari , te kenduar tek i mirnjohur Agron Llakaj atehere e degjojme : Koka ne prehet e piqine e Sahliut ne Shqup Luli ,Prapanica e Hajnine ” Thesarin e Rruges se Kombit ” ne Hollande ,Lum ne Shqipetaret me kete palaco me keta Bastarde .

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...