Published On: 29 Gusht, 2016

E pabesueshme: Qindra demokratë presin Kreshnik Spahiun me brohoritje dhe simbol shqiponje

Te premten e kaluar ne Diber u hap fushata nga Partia Demokratike per zgjedhjet qe do mbahen me 11 shtator.

I pranishem ishte edhe kreu i Aleances Kuqezi Kreshnik Spahiu, i cili tashme konsiderohet aleati kryesor i Partise Demokratike dhe Lulzim Bashes.

Por ne sy bie pritja qe iu be Kreshnik Spahiut nga demokratet qe ndodheshin ne hapjen e fushates. Spahiu u prit me ovacione dhe simbol shqiponje nga qindra militante demokrate.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...