Published On: 6 Prill, 2016

E pabesueshme! Mc Kresha zgjon nga koma djaloshin

Ditën e sotshme, falë Mc Kreshës ka ndodhur një mrekulli!

Këngëtari ka vizituar në spital një fansin e tij, i cili ishte në gjendje kome. Kur ai është afruar tek krevati i të sëmurit dhe ka thirrur emrin e tij, djaloshi ka lëvizur gjymtyrët. Mc Kresha ka arritur ta zgjojë atë dhe kjo është dicka që rrallë herë ndodh.

Ky gjest human ka prekur me mijëra njerëz. Fotoja e postuar në Instagram ka patur shumë reagime. Fansat kanë shprehur respekt për artistin që i është gjendur pranë familjes dhe djaloshit në këto momente të vështira.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...