Published On: 24 Shtator, 2016

E pabesueshme, Las Palmas barazoi me Real Madridin (VIDEO)

Las Palmas dhe Real Madrid kanë nda pikët në ndeshjën e cila u luajt disa minuta më parë.

Ishte Asensjo ai i cili kaloi në epërsi “mbretërit” por me pas rezultatin e barazoi Tanusua, dhe kështë përfundoi pjesa e parë.

Në pjesën e dytë në fushë u inkuadrua Karim Benzema, dhe ishte pikërishtë francezi ai i cili shënoi golin e dytër mysafirët, por në minutën e 85, pas një super askioni rezulatin e barazoi Araujo.

LEXO:  “Adios” Real Madrid, James befason tifozët me klubin e ri (FOTO)

Më këtë barazim Real Madrid ka grumbulluar gjithësejtë 14 pikë në La ligën spanjolle dhe është lider,/Gazetablic.com

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...