Published On: 19 Maj, 2016

E pabesueshme: Ja pse Bleona dëshiron të martohet vetëm me një multi miliarder

aaaaaaaaaaaaaaa_1463662174-5926532

f3_1463662178-4145759

E fokusuar tek lufta për të arritur famën internacionale, këngëtarja shqiptare i është përgjigjur pozitivisht ftesës për të performuar në një darkë mes biznesmenësh në rivierën franceze.
Por jo vetëm kaq. Mediat folën për një aktivitet bamirësie në të cilin Bleona Qereti u angazhua të marrë me vete edhe balerinat e Tv Klan, shkruan Lapsi.al.

37-vjeçarja e cila njihet për shfaqjet provokuese u shfaq përpara biznesmenëve në Kanë, me të njëjtën veshje që ka përdorur në koncertet shqiptare përpara 4 viteve.

Pavarësisht se Bleona mbetet po e re dhe me format e trupit të pandryshueshme, këngëtarja duket në hall përderisa ka ricikluar garderobën.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...