Published On: 14 Tetor, 2016

E pabesueshme! Gazetarja zhvishet nudo gjatë transmetimit LIVE (Video)

Venezueliania Karen Aguilar është zhveshur sërish. Ajo e ka bërë edhe një herë një gjë të tillë kur ekipi i saj u eliminua nga Copa Amerika.

Gazetarja seksi ishte në transmetim direkt dhe papritur filloi të heqë ato pak rroba që kishte veshur.

Fama e saj sigurisht ka filluar nga zhveshja dhe nuk e ka aspak problem ta bëjë këtë sa herë që njerëzit e harrojnë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...