Published On: 18 Qershor, 2016

E pabesueshme çka bërë Xhaka për familjen e tij (Foto)

Granit Xhaka ka prezantuar atletet e reja për Kampionatin Evropian.

E veçanta e këtyre atleteve është se në to, Granit Xhaka, ka shkruar emrat e të gjithë familjarëve të tij.

Mesfushori Arsenalit ka thënë se e ka bërë këtë pasi familja është gjithçka për të, dhe se pa ta ai nuk do të kishte arritur këtu ku është sot.

granit-xhaka-1-1-700x700granit-xhaka-2-1-700x697

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...