Published On: 27 Janar, 2016

E PABESUESHME/ 94 vjeçari përdhunon 74 vjeçaren

Një 94-vjeçar në Denver të SHBA-së, është arrestuar nga policia pasi ka përdhunuar të moshuarën 74 vjeçe. Robert Lehnert, akuzohet për dhunë seksuale. Siç raporton ‘CBS Denver’, burri është arrestuar pasi ka përdhunuar një të njohurën e tij, më të re, por pavarësisht kësaj është 74 vjeçe.

Përdhunimi ka ndodhur në banesën e gruas, me 5 janar. Lehnert, një veteran i marinës në Luftën e II Botërore, është shfaqur së bashku me ish-shokët e tjerë në një dokumentar të 2012.

Ai ka kërkuar falje gruas që përdhunoi dhe pranoi pjesërisht akuzat. I moshuari po gjykohet në gjendje të lirë dhe muajin e ardhshëm pritet që të paraqitet në gjykatë./opinion

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...