Published On: 11 Prill, 2016

E pa imagjinueshme, në Eurovision këngëtari do të performoj lakuriq dhe i rrethuar nga ujqit (Video)

Një gjë aspak e zakontë pritet të ndodhë në Eurovisionin e sivjetmë.

Këngëtari nga Bjellorusia, Ivan, do të performojë në ‘Eurovision 2016’ lakuriq dhe i rrethuar nga ujqit, transmeton Gazeta Blic.

 Shumica besuan se 21-vjeçari po tallej kur e planifikoi këtë paraqitje, mirëpo pamjet e siguruara nga provat dhe të publikuara nga ‘LifeNews’, dëshmojnë se kjo koreografi e çuditshme në fakt është e vërtetë dhe do të realizohet.

Madje, pamjet gjithashtu shfaqin një ujk duke kafshuar trupin e këngëtarit disa herë, kështu që kjo paraqitje në Eurovision pritet të jetë me të vërtetë drithëruese.

“Kjo padyshim se do të jetë një përvojë e mrekullueshme”, tha Ivan për ‘AFP’.

“Kjo për faktin se kurrë nuk kam performuar në skenë ashtu siç kam lindur, dhe me kafshë të egra”, shtoi këngëtari.

Sidoqoftë, Ivan mund të detyrohet që të ndryshojë këtë paraqitje, për shkak se Eurovisioni nuk i lejon kafshët në skenë. /Gazeta Blic/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...