Published On: 29 Janar, 2016

E nervozon gruan, ajo ja vë flakën në banak (Video)

  • Ky është momenti ku një grua nga nervoza ia vë flakën flokëve të burrit të saj. Incizimi fillon me një bisedë të thellë të çiftit.

Burri mund të shihet duke folur në veshin e gruas së tij, përderisa ajo e mban kokën me duart e saj, raporton lajmi.net.

Vetëm pak minuta më vonë, burri shihet duke qeshur me të tjerët që janë ulur në bar, ndërsa gruaja e tij është e ulur pranë tij duke pirë cigare.

Por nuk shkon shumë gjatë dhe gruaja ia vë flakën flokëve të burrit të saj.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...