Published On: 31 Maj, 2017

“E ndjej thirrjen e Kosovës për Evropë”

Kandidati për kryeministër nga koalicioni PDK-AAK-Nisma, Ramush Haradinaj në një postim në Facebook ka shkruar se e ndjen thirrjen e Kosovës për Evropë, ku sipas tij kosovarët së shpejti do të lëvizin lirshëm pa viza.

“Për NATO-n, që është aleanca jonë. E ndiej thirrjen për miqësinë e përjetshme me Amerikën që ishte dhe mbetet ëngjëlli ynë mbrojtës.

Sot, jemi këtu se na ka thirrë Kosova. Pra, për Kosovën që fiton.#KohapërFillimineRi“, ka shkruar ai në Facebook.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...