Published On: 3 Korrik, 2016

E merr nusen me shtatë traktorë! (VIDEO)

Dhëndurët e qytetit të Fierit tashmë po njihen për mjetet e çuditshme të transportit me të cilat vendosin të marrin nusen.

Nga maunet, vinçat, motorët vespa dhe i fundit me traktor.

Kështu, një dhëndër fierak ka marrë nusen me 7 traktora duke tërhequr  vëmendjen e banorëve.

Mesa duket tradita e marrjes së nuses me automjete luksoze apo tradicionale si pajton ka dalë nga moda në Fier.

Screenshot_23Screenshot_24

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...