Kuriozitete Lajme Lajmi Levizes

E mbytë motrën e saj përderisa ajo ishte “Live” në Instagram, madje ia fut duart “aty ku nuk duhet” (Pamje të rënda, +18)

  • Një grua në Kaliforni është në paraburgim, pasi dyshohet se ka transmetuar live dhe ka bërë gjeste të pahijshme në Instagram kur e ka vrarë motrën e saj 14 vjeçare dhe ka plagosur një tjetër, shkruan Live Leak.

Obdulia Sanchez, 18 vjeçe është kapur menjëherë nga policia në gjendje të dehur këtë Premte.

Pamjet e më poshtme përmbajnë skena tejet të rënda, prandaj luteni ta merrni në konsideratë vërejtjen tonë.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *