Published On: 23 Korrik, 2016

E kryer, sulmuesi argjentinas transferohet në Barcelonë

Barcelona nuk po bënë shumë zhurmë në afatin kalimtar të verës por po transferon futbollistë cilësorë.

Pasi kanë arritur ta bindin Valencian për shitjen e Andre Gomes, kampionët e Spanjës kanë afër transferimin e një futbollisti tejet cilësorë.

Fjala është për sulmuesin e talentuar të Atletico Madrid, Luciano Vietto i cili do t’i bashkohet Barcelonës.

Marrëveshja mes dy klubeve është arritur dhe Vietto do të transferohet në ‘Nou Camp’ për 22 milionë euro.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...