Published On: 16 Gusht, 2016

E keni vënë re se kur flisni në telefon ju skuqet fytyra?! Nuk do ta besoni se kush është shkaktari!

A e keni vënë re ndonjëherë një skuqje të lëkurës në faqet tuaja? Nëse është kështu, jini të kujdesshëm me telefonin tuaj celular pasi ai mund të jetë shkaktari i kruarjes së fytyrës, skuqjes apo ënjtjes në afërsi të mollëzave tuaja, shkruan Gazeta Blic.

Hulumtimet e fundit kanë treguar se ekrani i pajisjes tuaj mobile mund të jetë i mbushur gati 10 herë me më shumë baktere se një vend në tualet.

Për të parandaluar të gjitha ato mikrobet që të përshkojnë fytyrën tuaj dhe të përhapen gjithandej, bëjeni gjithmonë si rregull që ta pastroni ekranin e smartfonit tuaj, e këtë bëjeni me një leckë të butë dhe të veçantë! / © GazetaBlic.com /

5987505-1-1470907875-650-822b046ad1-1-1471166258

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...