Published On: 21 Janar, 2016

E keni hedhur Nokia 3310? Ja sa kushton tani !!!

Kontrolloni nëpër dollapë dhe në bodrume. Ndonjë nga këta objekte mund t’ju bëjë të pasur. Një seri e
objekteve të vjetra mund të sjellë në xhepat tuaj mijëra euro. I pashkatërrueshmi Nokia 3310 me të
cilin mijëra shqiptarë kanë luajtur lojën e famshme “Snake” tani vlen në ankand të paktën 300 euro.
Dhe nuk mabron këtu. Kush ka akoma GameCube, e krijuar nga Nintendo në vitet 90 tani vlerësohet 1500
euro. Mijëra euro kushton një Dremcast, 1 mijë euro vlerësohet një iPod i gjeneratës së parë. 600 euro
kushton një walkman i Sony. Në krye të tyre qëndron Ninetndo 64 dhe vlera e tij shkon në 2 mijë euro.

111

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. lule thotë:

    une kame 2nokio3310

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...