Published On: 4 Gusht, 2017

E jashtëzakonshme: Skënderbeu kualifikohet në “Play Off” të Europa League

Skuadra nënakmapione e Shqipërisë është kualifikuar në fazën e Play Off të Europa League

Skuadra nga Korça ka fituar pas penalltive ndaj skuadrës çeke Mlade Bolesav me rezultat 4-2, shkruan Gazeta Blic

Loja e rregullt përfundoi 2-1 për Korçarët ku golashënues ishin Lilaj nga penalltia dhe Plaku nga loja e rregullt.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...