Published On: 13 Maj, 2016

E godet rëndë Shpend Ahmetin, Albulena: “U takove me një kriminel dhe tradhtar”

 • Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti ka marrë një goditje të rëndë nga një prej zyrtareve më të fuqishme të partisë së tij, deputetes Albulena Haxhiu. Ajo ka thënë se Ahmeti bëri gabim të rëndë që ia shtriu mbrëmë dorën Presidentit Hashim Thaçi.

Deputetes Albulena Haxhiut nuk i ka pëlqyer aspak fakti se Shpend Ahmeti, mbrëmë gjatë një ndeshje basketbolli, ia shtriu dorën Presidentit Hashim Thaçit.

Shpendi dukej në siklet në ato fotografi të asaj situate të mbrëmshme. Pra, nuk dukej aspak i kënaqur”, shkruan Haxhiu, në Facebook.

Dhe, shton më tej.

“Por, mendoj që është dashur ta gjejë forcën e të mos ia japë dorën Thaçit. Ajo përshëndetje e ndihmon Thaçin”.

Haxhiu thotë se Ahmeti nuk është dashur assesi t’ia shtrijë dorën një krimineli – sic e quan ajo Thaçin.

Thaçi është përgjegjësi kryesor për mjerimin ekonomik, politik e social në Kosovë. Është kriminel e tradhtar”, shkruan Haxhiu.

Raportet mes Shpend Ahmetit dhe Lëvizjes Vetëvendosje po tensionohen dita-ditës. Shumëkush beson se Ahmeti do të largohet përfundimisht nga Lëvizja – ashtu sic bëri edhe Ilir Deda ditë më parë.

 
Displaying 4 Comments
Have Your Say
 1. idrizi thotë:

  !! Te pershendes Albulena,
  bravo tqoft se Milloshoviq e kena dit te gjith qe asht kon armik,edhe ka bo qka i ka ra ndermend mase keqti.
  po ky pederi jon osht kana myt si smundja e kancerit kadal kadal,veq te kemi bindje te madhe qe ka mi ardh fundi kti pederit ma keq se sadam hyseinit.
  E ju pedera nqofse ju pelqen Hashimi Aq shum,merrne qonja nanav te shpija jav bon edhe ka nje kriminel tvogel qysh osht vet kriminel. ..

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(1)
 2. xuxi thotë:

  eh mori Albulen u bo bytha jote me i keshillu njerezit se kujt me ja dhon doren e kujt jo.
  Rri urte oj qure se sta fut kush kastravecin ty.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(5) Nuk Pelqej(1)
 3. Nuhiu thotë:

  Kjo Albulena si duket ka probleme psikologjike, konkretish probleme seksuale, prandaj qdo gje i duket mbrapsht!

  Përgjigjiuni
  Pelqej(11) Nuk Pelqej(7)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...