Published On: 20 Prill, 2016

E godet fort Gërvalla Mustafën: Në Gjermani ke punuar vazhdimisht kundër Rugovës

Aktivistja e LDK-së, Donika Gërvalla në InfoBox të RTV Dukagjinit nuk ka lënë pa fol as për gjendjen në partinë e saj, derisa ka insistuar se LDK ka nevojë për reformë por jo me strukturën aktuale udhëheqës.

Ajo ka thënë se do të angazhohet për një ndryshim brenda partisë, derisa ka bërë të ditur se asnjëherë nuk do të largohet nga LDK.

Gërvalla ka thënë se do të punojë për krijimin e një rryme reformiste në LDK, e cila vazhdimisht do të kundërshtojë politikat aktuale në krye me Isa Mustafën.

Për këtë fundit ka zbuluar një detaje interesant. Gërvalla deklaroi që Isa Mustafa gjatë gjithë kohës sa ka qenë në Gjermani ka punuar kundër Ibrahim Rugovës.

 

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/cartet-milaim-zeka-nje-psikopat-nje-njeri-i-semur-mental-ka-kapur-gazeten-kosova-sot/

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Kjo nuk jeton ne KS qe 36 vite thotë:

    Kjo g… , nuk e di qka mirret me Kosoven duke jetuar jasht Kosoves. Hajde ne KS apliko ne zgjedhje , fito ….rregulloje Kosoven……dhe mos…..

    Përgjigjiuni
    Pelqej(2) Nuk Pelqej(2)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...