Published On: 4 Shkurt, 2016

E gëzoftë dhe e pastë me shëndet tradhtinë BDI-ja

kumanova-shkaterrim15

Daim Hiseni

 

Nëse Nikolla, Sasha dhe Gordana i vranë djemtë tonë në Kumanovë, e montuan rastin e Sopotit, Monstrës, likuidimin e Harunit me Shabanin, vrasjen e Shqiponjës, …

Nëse VMRO-ja janë Nikolla, Sasha dhe Gordana,

Nëse BDI-ja është ajo që e mbështet VMRO-në.

Atëherë e gëzoftë dhe e pastë me shëndet tradhtinë BDI-ja.

Gjithë ata deputet që e mbështesin Nikolla Gruevskin, prej sot e tani llogariten njerëz të shitur dhe dorë e zgjatur e armikut.

Por, edhe ata që vrapojnë pas LSDM-së nuk janë aspak më të mirë.

Është koha e hartimit të platformës kombëtare për veprim të përbashkët.

Taktizimet dhe kaprici i partive opozitare, ujin e çon në mulli të politikës sllave, nëse nuk gjejnë gjuhen e duhur për bashkimin e forcave kundër këtij regjimi fashizoid deri në formimin e një shteti funksional. (Shqiptari.eu)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...