Published On: 3 Tetor, 2016

E Fundit/ Shkodër, 2 të vrarë dhe 4 të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një lokal në Dajç të Shkodrës, ku një person ka qëlluar me armë zjarri. Dy persona kanë mbetur të vdekur dhe 4 të tjerë janë plagosur pas të shtënave me armë.

Një persona i armatosur hyri në lokal dhe hapi zjarr ndaj 6 personave.

Shkak i masakrës dyshohet të ketë qenë një konflikt për motive banale, megjithatë pritet versioni zyrtar nga policia.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...