Published On: 24 Prill, 2017

E fundit/ Pas protestës, ambasadori në zyrën e Bashës

Ambasadori Donald Lu është parë mesditën e sotme në selinë e PD-së. Burimet thanë se Lu është duke zhvilluar një takim me liderin demokrat, Lulzim Basha.

Takimi vjen disa orë pas protestës së opozitës, e cila sot bllokoi për 1 orë, 5 kryqëzime kryesore në vend. Protesta u zhvillua e qetë dhe pa asnjë incident. /Opinion.al

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...