Published On: 11 Qershor, 2016

E fejuara e befason bukur Granitin (Foto)

E fejuara e Granit Xhakës, Leonita Lekaj, e ka befasuar mesfushorin shqiptar para ndeshjes Shqipëri-Zvicër.

Bukuroshja i ka bërë thonjtë të kuq duke shënuar inicialet e emrit të të dashurit të tij të zemrës, si dhe numrin 10 që ai mban në fanellë, transmeton Lajmi.net.

thonjt

Leonita ishte e pranishme në stadium, ku Zvicra e Granitit mposhti 1-0 Kombëtaren shqiptare.

leo1

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. a vetem xhaka i yt e paska fitu lojen a si ti qenke ma primitive se te gjith shiptaret qetash e shklluqe punen por spaske faj se je e msume prej dikujt sigurisht prej familjarve por un vertet nuk ju pranoj qesi komente se tjeret shiptaret edhe ma shum vlera po japin se granitat e juaj ty ba teater me popull jo ndro fanellen fanella ndrohet para se me fillu loja jo kur te kryhet sepse ne jemi te knaqur se shiptaret e fituan lojen

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...