Published On: 26 Maj, 2016

E dhimbshme/ Me lekët e kokoshkave do blija ilaçet (Video)

Policia Bashkiake gjatë ditës së djeshme i ka sekuestruar karrocën një shitëseje ambulante.

Por, kjo është postuar menjëherë në rrjetet sociale, ku në video shihet që, gruaja, pasi i marrin makinën e kokoshkave, kalon një gjendje të fikti.

Pas publikimit në media të kesaj videoje, kryeinspektori i Policisë Bashkiake të Tiranës ka pezulluar menjëherë nga detyra 4 inspektorët që ishin në detyrë, deri në sqarimin e plotë të ngjarjes në fjalë.

Megjithatë, personzhi që bëri shumë bujë në rrjetet sociale u ftua mbrëmjen e sotme në emisionin “Stop” në TV Klan, e cila foli në lidhje me ngjarjen, gjobën e marrë dhe gjendjen shëndetësore të saj.

Nga intervista e dhënë, mësohet se ajo do të blinte ilaçet me lekët që do mblidhte nga kokoshkat që mezi i shiste.

Znj. Lina tha se gjatë kohës që Policia Bashkiake po i sekuestronte makinerinë e kokoshkave, ajo kishte recetën në xhep.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...