Published On: 11 Maj, 2016

E dashura e deputetit të PDK-së tani edhe me foto nudo (FOTO +18)

Ajo është shumë e përfolur në mediet rozë.

Po flasim për Iva Alikon e cila së fundmi bëri bujë me deklaratën e saj ku tha se është në lidhje me një deputet kosovar dhe ai është i PDK-së mirëpo që nuk ka specifikuar ndonjë emër, transmeton parrotlla.net

Ajo po vazhdon që të sjell foto shumë provokuese në rrjetet sociale, ku shfaqë trupin e saj seksi.

Për Ivan nuk është hera e parë që shfaqet nudo dhe në mënyrë provokuese pasi siç duket për të është mëse normale që të pozojë në këtë mënyrë./parrotlla.net/

iva aliko 2

iva aliko

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...