Published On: 23 Dhjetor, 2015

E dashura e Bleros vjen me poza seksi

E dashura e Bleros, Afrona Dika, nuk ndalet së postuari foto të ndryshme në llogarinë e saj në Instagram.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto disi provokative, ku në pah ka nxjerrë dekoltenë e saj seksi.

Ndryshe Blero dhe Afrona, nuk rreshtin së shprehuri publikisht dashurinë ndaj njëri- tjetrit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...