Published On: 28 Prill, 2017

E çuditshme çfarë bën Nora Istrefi pas marrëdhënieve seksuale

Nganjëherë këngëtarët e lëshojnë gojën dhe thonë çfarë nuk kanë menduar, se do të mund të thoshin publikisht.

Si me pahir, Nora Istrefi ka treguar se çfarë bënë pas marrëdhënies seksuale me të shoqin.

“E këqyri çiken a është mirë”, ka thënë këngëtarja e shumë hiteve.

Nora, po i reziston mrekullueshëm kohës dhe po mbetet ndër më aktivet e të pëlqyerat, shkruan Kosovarja.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...