Published On: 6 Janar, 2016

E çuditshme: Adelina Berisha vishet !

Në profilin e saj Instagram ajo ka postuar një foto, siç rrallë herë shfaqet, pasi Adelinën jemi mësuar gjithmonë ta shikojmë të zhveshur dhe me foto mjaft seksi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...