Published On: 11 Janar, 2016

E bija e Xhemajl Mustafës: LDK-ja është larg asaj të nisur nga Fehmi Agani dhe Xhemail Mustafa

Berianë Musfata, vajza e veprimtarit Xhemajl Mustafa, këshilltarit për informim të presidentit Ibrahim Rugova, ka percjellë me vëmendje polemikën në mes të Dardan Sejdiut nënkryetar i Komunës së Prishtinës dhe Bajram Gecajt, zv.ministër i Ministrisë së Administratës Publike.

Dhe meqenëse në këtë polemikë është përmendur edhe emri i babait të saj, Xhemajl Mustafes, ajo ka porositur me këto fjalë:

Dardan Sejdiu nuk është mirë të bësh krahasime me njerëz të vdekur, për hesape të politikës ditore. Bajram Gecaj, LDK-ja e sotme është larg asaj që është nisë nga Fehmi Agani dhe Xhemail Mustafa.
12301468_10153357013803520_7073792495372916084_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...