Published On: 7 Gusht, 2016

Dyshohet se nga përmbytjet në Shkup kanë vdekur pesë persona

Gazetari nga Shkupi, Muhamed Zekiri në rrjetin e tij social në Facebook, ka informuar se bilanci i viktimave nga përmbytjet në Shkup, jozyrtarisht mendohet se janë shënuar 5 viktima, njofton TetovaSot.

 “Jozyrtare bilansi i vershimeve ne Shkup eshte 5 viktima”, shkruan Zekiri në fb.

Nuk ka ende konfirmim as nga policia dhe as nga Qendra për menaxhim me kriza që u formua pas përmbytjeve të stuhishme në Shkup

 Ekipet e policisë, ARM-së, zjarrfiksave dhe shumë ekipet tjera kanë dalë në terren për të ndihmuar qytetarët e rrezikuar nga përmbytjet.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...