Published On: 24 Shkurt, 2016

Dybala: Mund ta eliminojmë Bayernin

  • Paulo Dybala ka thënë se ekipi i tij është në gjendje ta eliminojë Bayern Munichun.

Juventusi u kthye në mënyrë maestrale ndaj Bayernit në sfidën e zhvilluar në Juventus Arena për të shkuar me barazim 2-2 në Allianz Arena.

Sipas Dybalas, Juve është në gjendje që t’i bëjë dëm Bayernit.

“Sapo shkuan në zhveshtore pas pjesës së parë kemi thënë që të jemi të qetë dhe të vazhdojmë me lojën. Bayerni është ekip që ju godet, por ne patëm rastet tona”.

“Pas golit të tyre të dytë, ne detyruam Bayernin të bëjë gabime”.

“Ishte e magjishme të shënoj golin e parë në Ligën e Kampionëve. Ne kemi besim për ndeshjen kthyese”.

“Nëse luajmë me mentalitetin e duhur dhe në nivelin e duhur, e nëse bëjmë presion, atëherë ne mund që të bëjmë mirë në Allianz Arena”, potencoi Dybala.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...