Published On: 12 Shkurt, 2016

Dybala beson në fitimin e titullit me Juventusin

  • Sulmuesi argjentinas, Paulo Dybala vazhdon të besojë se Juventusi do ta mbrojë titullin e kampionit në Serie A.

Argjentinasi është duke kaluar nëpër një formë fantastike dhe ka udhëhequr Juventusin drejt 13 fitoreve radhazi në Serie A.

Para ndeshjes me Napolin, Dybala ka deklaruar se titulli do t’i takojë përsëri Juventusit.

“Do të jetë një ndeshje shumë e rëndësishme si për ne ashtu edhe për Napolin që po kalon një moment të mirë”.

“Besoj se titulli do të vijë përsëri në Torino. Jam i bindur që mund ta mbrojmë titullin”, deklaroi Dybala që foli edhe për bashkëkombësin e tij Gonzalo Higuain.

“Mund të nënshkruajë ku të doni, Juve kampion dhe Higuain golashënuesi më i mirë. E kam mikë të mirë dhe është duke kaluar një moment shumë të mirë”, tha Dybala. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...