Published On: 3 Qershor, 2016

Dy videot-seks kushtojnë 2 milion euro: “Saimiri me kurvën e shokut dhe Ditmiri me një tranvestit”

Gazetari Artur Zheji i ripyetur edhe njëherë në Opinion në lidhje me videon-skandalin seksual ku me shumë gjasa, është i përfshirë një ministër shqiptar.

Zheji shpjegoi se në redaksinë e 360 gradë.al kanë ardhur dy pjesë të vogla imazhesh nga video.

Imazhet që ka postuar portali kanë të bëjnë me mjediset e brendshme të një zyre ministrore në Tiranë.

Aty vihen re, mjaft qartë, dritarja e zyrës dhe disa pajisje të tjera.

Ndërsa video tjetër, bën fjalë për përfshirjen e një ministri në një skandal-seksual, por që ka ndodhur jashtë vendit, në një shtet latin.

Personi që është i interesuar për të bllokuar këtë video ka ofruar dy milion euro për bllokimin e saj.

“Nga informacionet e publikuara në rrejtet sociale, si dhe nga të dhënat paraprake që po vinë nga burime konfidenciale, video, deri në këto çaste ka kapur shumë e dy milionë euro”, tha Zheji në Opinion.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...