Published On: 6 Janar, 2016

Dy turiste kërcejnë topless në makinë, ja çfarë ndodhë pastaj (Foto)

Dy turiste femra janë gjobitur pas publikimit të një videoje që i tregonte ato teksa po vallëzonin topless të varura në dritaret e një automjeti.

Videoja u filmua në Tajlandë ku turistet gjysmë lakuriq, njëra nga SHBA dhe tjetra nga Australia, “kënaqën” kalimtarët rrotull teksa automjeti ecte ngaldalë në rrugë.

Policia i arrestoi turistet pasi videoja u bë e famshme në internet gjatë fundjavës.

tui

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...