Published On: 30 Tetor, 2016

Dy të vrarë dhe katër të plagosur në Washington

Si pasojë e një shkëmbim zjarri, dy persona janë vrarë dhe katër të tjerë janë plagosur, në rrethin e “Prince Grotge” në Washington DC.

Policia ka njofruar se gjashtë viktimat janë gjetur në një pallat rreth orës 02:45 sipas kohës lokale.

Identiteti I viktimave ende nuk është bërë i ditur. Nuk është raportuar për të arrestuar.
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...