Published On: 19 Janar, 2016

Dy të vdekur në magjistralen Prishtinë – Ferizaj

  • Dy persona kanë vdekur në një aksident në magjistralen Prishtinë – Ferizaj.

Policia e Kosovës ka konfirmuar se në aksidentin e përfshirë dy vetura, Audi dhe Nissan Micra, kanë vdekur dy persona, derisa ka edhe të lënduar rëndë.
Flora Ahmeti nga zyra për informim e Policisë së Kosovës, ka konfirmuar se dy persona kanë vdekur në aksidentin që ndodhi rreth orës 18:15.
Ajo ka thënë se dy viktimat janë nxjerrë nga një automjet me targa të Shqipërisë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...