Published On: 1 Korrik, 2016

Dy të rinj nga Podujeva, duan t’i bëjnë konkurrencë Facebookut (FOTO)

Dy të rinj nga Podujeva kanë vendosur t’i bëjnë konkurrencë rrjeteve më të mëdha sociale. Krejt kjo nëse  atyre u shkon siç e kanë paramenduar.

Ai tregon se rrjeti social që do të falë, do të ketë shumë befasi dhe shpreson se pas përdorimit masiv nga shqiptarët, ai do të shpërndahet për të  gjithë përdoruesit në botë dhe  do njihet  si i krijuar nga shqiptarët.

“Ky rrjet është një lloj Facebook-u, por me shumë gjëra të ndryshme”, thotë Endriti, i cili është vetëm 17 vjeç.

Ai thotë se ky rrjet do të ketë edhe Instagramin e  krijuar prej tyre dhe shumë shpejt dhe çdo person që hyn në sajt, direkt nga IP-ja do të mund t’i vendoset edhe gjuha e shtetit të tij.

Ai megjithatë nuk jep ndonjë datë se kur ky rrjet do të publikohet, por sqaron se kjo do të ndodhë shumë shpejt.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...