Published On: 19 Gusht, 2016

Dy të rinj në Berat detyrojnë fëmijën 5 vjeç të kryejë marrëdhënie seksuale me dhinë (Foto)

Pamje skandaloze vijnë nga Berati. Dy të rinj ditën e sotme kanë detyruar një fëmijë 5 vjeç të nxjerrë organin e tij gjenital e të bëjë veprime të turpshme ndaj një dhie.

Ata e detyrojnë fëmijën e vogël në këmbim të parave apo çokollatave. Fillimisht fëmija nuk u bindet, por presioni nga ata është shumë i lartë dhe fëmija fillon të bëjë gjithçka që ata i kërkojnë për 3 minuta.

Ndërkohë njëri nga të rinjtë filmon me kamera e tjetri e zhvesh fëmijën dhe mban dhinë. Duket që gjithçka është bërë në kontekstin e shakasë, por që shndërrohet në skandal, transmeton jetaoshqef.

Për arsye etike nuk mund ta publikojmë si video, por pamjet i kanë kaluar organeve kompetente që të marrin masat e nevojshme ndaj këtij rasti skandaloz.

Për arsye etike nuk mund ta publikojmë si video, por pamjet i kanë kaluar organeve kompetente që të marrin masat e nevojshme ndaj këtij rasti skandaloz.

1-278 (1)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...