Published On: 28 Korrik, 2016

Dy të rinj lëndohen rëndë në aksidentin në rrugën Kumanovë – Llojan

Dy të rinj janë lënduar në orët e hershme të mëngjesit të djeshëm në aksidentin që ndodhi në rrugën rajonale Kumanovë – Llojan, transmeton INA.

Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur rreth orës 03.15 kur V.I, 22 vjeç derisa po drejtonte makinën “Seat Toledo” me targa të Kumanovës ka humbur drejtimin dhe ka rënë në humnerë. Në aksident ka pësuar me lëndime të rënda edhe bashkëudhëtari J.Z, 19 vjeç nga Llojani.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...