Published On: 29 Gusht, 2016

Dy të plagosur te Parku i Qytetit në Prishtinë, rrëfen dëshmitari (Foto)

Një dëshmitar që ndodhen në vendin e ngjarjes kur ndodhi plagosja thotë se ai ka vrapuar për t’i ndihmuar të plagosurit.

 Në kushte anonimiteti dëshmitari ka rrëfyer për Express se e gjithë ngjarja është zhvilluar për më pak se 10 minuta, “Dy persona kanë qenë me motor njëri ka qenë me vetëdije dhe tjetri pa vetëdije. Janë dëgjuar katër të shtëna dhe sulmuesi ka qenë vetëm. Që të dy ishin  prej 20 e deri në 30 vjet”, ka rrëfyer dëshmitari për Express.

Dy të plagosurit te Parku i Qytetit në Prishtinë dërgohen në QKUK (Foto)

Policia ka konfirmuar për Gazetën Express se në këto të shtëna me armë te Parku i Qytetit në Prishtinë janë plagosur së paku dy persona. Policia i tha Express’it se të njëjti janë dërguar në QKUK, dhe se autoritet e kanë vënë situatën nën kontroll.

Të shtëna me armë dhe një plagosje te Parku i Qytetit në Prishtinë

Policia e Kosovës i ka konfirmuar Gazetës Express që nuk bëhet fjalë për vrasje, por për të shtëna me armë dhe një plagosje te Parku i Qytetit në Prishtinë./GazetaExpress.Com/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...